Vlčí mluva pro pejskaře

O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech

Elli H. Radingerová, Günter Bloch

Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a podřízeností psa.

Tyto a další oblíbené omyly jsou ve světě pejskařů velmi rozšířené a bývají odvozovány od přirozeného chování vlčích předků. Ale chovají se vlci opravdu takhle? Nikdy! Tato kniha čtenářům a majitelům pejsků ukáže, co se můžeme naučit od vlků ve volné přírodě pro náš život, ale především pro zacházení s našimi čtyřnohými miláčky. A budete se divit, jak moc se liší naše vžité představy od reality.

Číst více
329 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr chovatelství
Počet stran 304
Datum vydání 22.10.2019
Formát 130x200 mm
Jazyk čeština
Původní název Wölfisch für Hundehalter. Von Alpha, Dominanz und anderen populären Irrtümern
EAN 9788020451514
Věk od 16
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Elli H. Radingerová Elli H. Radingerová

Elli H. Radingerová


Elli H. Radingerová (1951) opustila před třiceti lety povolání obhájkyně, aby se mohla plně věnovat psaní a své největší vášni – vlkům. Dnes patří k nejrespektovanějším znalcům vlků a vlčího života a své znalosti prezentuje v knihách, na seminářích a přednáškách. Její kniha Moudrost vlků (česky 2018) vyšla v 25 jazycích a prodaly se jí stovky tisíc výtisků. Podobně úspěšné byly i její další knihy, např. Vlčí mluva pro pejskaře (česky 2019) nebo Moudrost starých psů (česky 2018), ve které se zabývá psími seniory. Elli H. Radingerová žije ve Wetzlaru v Hessensku.

Zobrazit profil autora