Svoboda


Arne Dahl

Mafie nezapomíná. Čtvrtý díl napínavé série od oceňovaného autora.

Ještě nedávno to vypadalo, že to Sam Berger v životě vyhrál na celé čáře. Na začátku čtvrtého dílu se ale zdá, že jeho sen o šťastném životě úspěšného soukromého vyšetřovatele po boku Molly Blomové a jejich dítěte je vzdálenější než kdy předtím.

V tu chvíli dostane k vyřešení další napínavý případ. Tentokrát je ve hře ruská mafie a únos bývalé prostitutky Nadi. Sam má přesně 74 hodin na to, aby ženu našel, než ji únosce popraví. Do vyšetřování se zapojí i Molly, která ovšem ví víc, než přiznává. Co obě ženy spojuje? Kdo jako první nalezne poklad ukrytý v lese? A komu všemu nakonec půjde o život?

Mistr zápletek opět přináší psychologicky propracovaný kriminální příběh plný napětí a nečekaných zvratů, který nebudete moci odložit.

Číst více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 352
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.08.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,499 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Původní název Friheten
Původní jazyk švédština
Překladatel Linda Kaprová
EAN 9788020460202
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Arne Dahl Arne Dahl

Arne Dahl


ARNE DAHL (* 1963), vlastním jménem Jan Arnald, pracuje jako literární kritik a redaktor. Patří mezi nejpopulárnější švédské autory detektivního žánru. Má za sebou téměř dvě desítky thrillerů, za které získal významná ocenění nejen ve Švédsku, ale také v Německu nebo Dánsku. Jeho romány mají napínavý děj, drsný humor a psychologickou hloubku. Šestidílná detektivní série o vyšetřovací skupině A se v roce 2011 dočkala filmového zpracování a jen ve Švédsku ji zhlédlo milion a půl diváků.

Zobrazit profil autora