Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci

Pochopte svůj mozek, pracujte s emocemi, zlepšete si život

Marian Rochas Estapé

Vědecky podložený motivační bestseller, který změnil život už milionům lidí

Víte o tom, že vaše emoce a myšlenky mají přímý dopad na váš organismus, na vaše vnímání skutečnosti, a dokonce i na vaše vlastní geny?

Jste si vědomi, že způsob, jakým řešíte konflikty, vás může předurčovat k úzkostem nebo depresím, tedy k nejčastějším nemocem 21. století?

Podle doktorky Marian Rojas Estapé, která se ve své práci zaměřuje především na léčbu pacientů trpících úzkostí, depresí, poruchami osobnosti, poruchami chování a na rodinné terapie, štěstí spočívá v žití přítomností, v překonání ran minulosti a v nadějném očekávání budoucnosti. Mnohé poruchy, kterými trpíme, mají svůj původ v neschopnosti vypořádat se s přítomností. Štěstí není to, co se nám děje, nýbrž jak na to, co se nám děje, nahlížíme.

V knize Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci pochopíte, jak je důležité naučit se zaměřit svoji pozornost správným směrem, a odhalíte návod na překonání strachu, tísně a negativních myšlenek, které vedou k fyzickému a psychickému bloku.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.09.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,354 kg
Jazyk čeština
Původní název Cómo hacer que te pasen cosas buenas
Původní jazyk španělština
Překladatel Iveta Gonzálezová
EAN 9788020461759
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Marian Rochas Estapé Marian Rochas Estapé

Marian Rochas Estapé


Doktorka Marian Rojas Estapé vystudovala psychiatrii na lékařské fakultě Navarské univerzity. Pracuje ve Španělském institutu pro výzkum psychiatrických onemocnění v Madridu. Ve své práci se zaměřuje především na léčbu pacientů trpících úzkostí, depresí, poruchami osobnosti, poruchami chování a na rodinné terapie. Je hostující profesorkou obchodní akademie IPADE v Mexiku. Spolupracovala na mnohých zahraničních dobrovolnických projektech. Od roku 2007 ve Španělsku i zahraničí pořádá přednášky na téma stresu a štěstí, vzdělání, vlivu obrazovek a sociálních sítí, ale i na téma deprese a somatických onemocnění. Rozvíjí projekt ilussio, který se zabývá emocemi, motivací a štěstím v obchodním prostředí.

Zobrazit profil autora