Medový domeček


Andrea Popprová

Zábavné i poučné dobrodružství ze světa včel

Lukášek má pejska Žížalu a prima dědečka, který je zapálený včelař. To se chlapečkovi líbí a také by chtěl začít včelařit. Jenže to není pro malého kluka jen tak, jak říká dědeček, který se bojí, že by včelky mohly Lukáška poštípat. Jednoho dne se však Lukášek seznámí se včelkou Anežkou a ta ukáže nedočkavému malému včelaři taje včelí říše. Zavede ho do úlu, kde se seznámí s včelí královnou a dalšími obyvateli úlu. Díky Anežce se Lukášek dozví spoustu fascinujících informací a zažije neuvěřitelné pohádkové dobrodružství. A možná i dědeček nakonec přece jen svolí, nebo ne?

Přidejte se k Lukáškovi a Anežce! A připravte si i baterku – čeká vás spousta zábavy, úkolů, hádanek i skrytých zajímavostí.

Číst více
269 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 92
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.05.2023
Formát 195x255 mm
Hmotnost 0,507 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Andrea Popprová
EAN 9788020461445
Věk od 6
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Andrea Popprová Andrea Popprová

Andrea Popprová


Malířka a restaurátorka Andrea Popprová vystudovala Akademii výtvarných umění a k dětské ilustraci ji přivedli její tři synové. Spolupracuje s dětskými časopisy a knihy nejen ilustruje, ale i píše. Pro Albatros připravila například autorská leporela Kam se ztratila rolnička? nebo O makovém semínku. Ve spolupráci s Radomírem Sochou pak vzniklo leporelo Pojďte s námi na houby a knížka Jak skřítkové a děti chránili les.

Zobrazit profil autora