Mozaika duše

Desatero pro zdravější duši a vztahy

Tomáš Kvapilík

Duševní zdraví a kvalitní vztahy podle známého terapeuta

Chybí vám jasný a výstižný přehled toho nejdůležitějšího pro duševní zdraví? Chcete se udržovat psychicky vyrovnaní a navazovat zdravé vztahy, ale nevíte kde začít?

Vydejte se s psychologem a psychoterapeutem Tomášem Kvapilíkem na překvapivou cestu krajinou duše. Poznejte nevědomé stavební kameny vaší psychiky, které vás v životě mohou vést k nešťastným volbám. Odhalte svého vnitřního kritika, emoční vzorce, kořeny stresu a principy spokojených vztahů. Seznamte se s mechanismy úzkosti a deprese, které jsou zahalené mnoha mýty. Podpořte své sebevědomí, laskavost k sobě i návyky duševní hygieny.

Všechny uvedené zásady jsou podložené mnohaletou psychoterapeutickou prací, doplněné o ukázky z praxe i osobním příběhem autora. Neváhejte a poskládejte si s pomocí této specifické publikace mozaiku vlastní duše do zdravějšího tvaru.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 224
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.11.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,511 kg
Jazyk čeština
EAN 9788020462381
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

mezizenami.cz - MOZAIKA DUŠE: DESATERO PRO ZDRAVĚJŠÍ DUŠI A VZTAHY


...V každé z deseti kapitol pak jednotlivá témata, která považuje za nejdůležitější, rozebírá do hloubky. Nebojí se také připojit konkrétní příklady z praxe nebo z osobního života a čtenář se tak může v některých situacích poznat....

Autor knihy

Tomáš Kvapilík Tomáš Kvapilík

Tomáš Kvapilík


Narodil se v Brně, kde vystudoval gymnázium a pětiletý obor psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Absolvoval sedmiletý systematický výcvik v gestalt psychoterapii. Pracuje jako psycholog a psychoterapeut v soukromé praxi. Předtím působil jako terapeut v komunitě pro drogově závislé, poté jako psycholog v Intervenčním centru Spondea pro osoby ohrožené domácím násilím. Cílem jeho práce je pomoci klientům vrátit se do běžného života, najít stabilitu či vypořádat se s utrpením či traumaty. Žije v Praze.

Zobrazit profil autora