Trénink pro sportovce v horách

Příručka pro horské běžce a skialpinisty

Kilian Jornet

Nejlepší kniha současnosti o tréninku pro ultraběžce i skialpinisty

Trénink pro sportovce v horách převádí teorii na metodiku, která vám umožní psát vlastní tréninkové plány a trénovat sebe sama na cestě za vašimi vytrvalostními cíli. Jedná se o jedinou knihu, navíc se spoustou jedinečných fotografií, popisující tréninkové principy pro sportovce, kteří se pravidelně věnují vytrvalostnímu běhu, skialpinismu a dalším sportům vyžadujícím optimální fyzickou kondici a dostatečnou sílu.

Trailový běh, skialpinismus a ultramaratony jsou po celém světě čím dál tím populárnější. Tato kniha shromažďuje vědecky podložené a samotnými sportovci vyzkoušené vědomosti a zkušenosti těch nejlepších, kteří v horách závodí, a učí, jakým způsobem vytvářet plány, abyste dokázali v outdoorových sportech podat maximální výkon.

Steve House je světoznámý horolezec, horský vůdce a ambasador značky Patagonia.

Scott Johnston trénoval některé z nejlepších amerických běžkařů a byl trenérem Steva House. Společně vlastní uphillathlete.com, webovou stránku věnovanou tréninku vytrvalostních sportovců.

Kílian Jornet je profesionální skyrunner, trailový běžec, skialpinista a ultramaratonec; sedminásobný vítěz světového poháru ve skyrunningu.

„Trénink pro sportovce v horách poskytuje na vědeckých základech postavenou, neprůstřelnou a promyšlenou metodologii, o kterou se může opřít každý sportovec. Pro seriózní horské běžce a skialpinisty je tato kniha nepostradatelná.“ – Nikki Larochellová, členka skialpinistického týmu Spojených států

Číst více
599 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.04.2024
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,963 kg
Jazyk čeština
Původní název Training for the uphill athlete
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jan Havlíček
EAN 9788020463067
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem